• Головна  /
  • Акції   /
  • Вишукані, неперевершені, наповнені золотом 23 каратів парфуми від Ramon Molvizar
Вишукані, неперевершені, наповнені золотом 23 каратів парфуми від Ramon Molvizar Mon Arome Full view

Вишукані, неперевершені, наповнені золотом 23 каратів парфуми від Ramon Molvizar

Ексклюзивно у “Mon Arome”!

Вишукане оздоблення, ручна робота – все це мистецтво втілене в аромат, який підкреслить статус та бездоганний смак власника.

Лінія Рамон Molvizar підтримує стандарти оригінальності та вишуканої розкоші, що задовільняють найвибагливішу публіку, яка постійно шукає чогось більшого.

Парфумерія марки Рамон Molvizar відрізняэться оригінальним дизайном і підносяться в найкращих упаковках. Мистецтво, розкіш та ексклюзивність – ось ключові принципи, які Рамон Molvizar передає своїм клієнтам. Натхненням для Рамон Molvizar є аромати рослинної природи, а також кристальні структури мінералів.

BLACK CUBE

Ramon-Molvizar-Black-Cube

Загадкове і темне тіло, прозоре ядро світла, в якому зачаїлася пишність фруктів і квітів, оточених ніжністю найблагороднішого металу – платини. По-справжньому дивовижні парфуми з інтенсивними нотками спецій, благородного дерева агар і екзотичних бальзамів.

4 ELEMENTS

5_element

4 елементи – це парфуми, сстворені на основі законів найдавнішої алхімії. Чуттєвість і енергія чотирьох елементів разом з чарівними властивостями чистих твердих форм поєднуються з таємним елементом, що походить з родини платини. Ця магія виражена в парфумах з квітковим і фруктовим ароматом, які перенесуть жінку в неповторний стан магії.

5 ELEMENTS

5

5 елементів-  це парфуми, створені на основі законів найдавнішої алхімії. Чуттєвість і енергія чотирьох елементів разом з прихованим п’ятим елементом, чия присутність відзначає межі світу: ефір. Чарівні властивості чистих твердих форм і таємний елемент, який походить з родини платини доповнюють цей вишуканий аромат. Ця магія виражена в парфумах з східним і ароматом дерева, створених для чоловіка, здатним відчувати все, що його оточує.

PRECIOUS

pr

Різнобарвний кристал зберігає в собі ці парфуми, разповсюджує світлові хвилі, які занурять вашу ауру в прекрасну атмосферу.

LUNA  MOON

LUNA MOON

Немов світло місяця, що перетинає темряву, ці парфуми ведуть почуття по стежці мистецтва і зваблення. Перші нотки спецій, солодкий відтінок білого дерева і на завершення мускус, створюють хвилюючий аромат.

SOl  SUN

o.7438

Ця зірка, що виблискує і приймає нас у свої обійми – відображення чуттєвої жінки, яка шукає в сонце вираз чуттєвої пристрасті. Нотки бергамота і імбиру разом з таким квітами як рожева орхідея, лотос і білий жасмин, оповиті в відтінки цукрової тростини і екзотичних дерев, занурюють нас в пристрасний і сяючий стан.

PURE WHITE GOLDSKIN

w

Біле золото в королівському парфюмі призначене для людей, охочих залишити слід. Свіжий запах, з первинним сильним відчуттям прянощів і солодким в завершенні. Це парфуми і коштовність, які поєдналися в подорожі для ваших почуттів.

SMART GOLDSKIN

SGRM29

Невимушена індивідуальність в щоденній розкоші Smart Goldskin визначає себе як нове поняття гламуру. Свіже золото грає в легких фруктових нотках, гармонійно поєднаних з відтінками дерева.

GOLDSKIN

Ramon-Molvizar..

Ексклюзивні парфуми для неповторних жінок, володіння якими порівнянно з володінням коштовністю. Містить золото 23 каратів, яке розпорошується по шкірі немов маленькі золоті зірочки. Квіткові теплі нотки з легкимароматом мускусу. Справжня розкіш.

MUSK ORIENTAL GOLDSKIN

o.7435

Сутність східної розкоші, найвищий вираз парфумів. Цей парфум із характером наповнений золотом 23 каратів. Аромат солодкої і елегантною троянди Дамаску поєднується з ароматом екзотичних дерев і ми переносимося в подорож на Схід нашої мрії.

BLACK GOLDSKIN

bl

Сутність східної розкоші, найвищий вираз парфумів. Парфум з характером змішаний з білим золотом. Пряні і фруктові нотки, оточені відтінками екзотичних дерев і ванілі перенесе нас на Схід нашої мрії.

ART&GOLD&PERFUME

1560_1

Єдині парфуми, які поєднують тепло Середземноморського Саду, далеку природу озер Гімалаїв і пишність і розкіш палацу Топкапи в Стамбулі. Все це оточене чистим золотом і виражено в прекрасному аромату, який дозволить відчути вишуканий контраст. Золото і солодкість герані, жасмину і дерева агар відрізняють ці парфуми від представника серії “Silver”.

ART&SILVER&PERFUME

ramon_molvizar-artsilver

Єдині парфуми, які поєднують в собі тепло Середземноморського Саду, далеку природу озер Гімалаїв і пишність і розкіш палацу Топкапи в Стамбулі. Все це оточене чистим золотом і виражено в прекрасному аромату, який дозволить відчути вишуканий контраст. Срібло і рожевий перець підкреслюють його характер і відрізняють від представника серії “Gold”.

Серія найпопулярніших ароматів бренду Ramon Molvizar, випущених в мініатюрному форматі 30 мл.

o.23426

На зміну фантазійному різноманіттю обрисів флаконів прийшли чіткі лінії і правильні геометричні форми, єдині для всіх композицій.

Незмінним залишається наявність всередині кожного флакона тендітних пелюсток 22-х і 23-х каратного золота, які при нанесенні огортають шкіру міріадами сяючих частинок і, звичайно ж, найвища якість.

Go to Gold Collection