Спокуслива новинка Dahlia Divin від Givenchy у Mon Arome Mon Arome Full view

Спокуслива новинка Dahlia Divin від Givenchy у Mon Arome

Ще одна новинка світу парфумерії представлена в магазині «Mon Arome»Dahlia Divin від Givenchy.

Всесвітньо відомий французький Будинок моди і ароматів Givenchy восени 2014 року доповнив свою неймовірно популярну жіночу парфумерну лінію Dahlia новим жіночим чуттєвим і проникливим ароматом під назвою Givenchy Dahlia Divin.
Новинка є чудовим доповненням аромату 2011 Dahlia Noir. Творцем граціозного аромату є легендарний майстер в світі парфумерії Франсуа Демаші.
Чуттєва і жіночна квіткова композиція присвячена серйозній і витонченій жіночій натурі, що володіє неповторним шармом. Спокусливий парфум Dahlia Divin володіє таємничим характером і належить до сімейства шипрово-деревних ароматів.
Початкові ноти розкриваються насиченими і соковитими акордами сливи Мірабель, оточених квітковою гармонією жасмину самбак і чудових білих квітів.
Приголомшливо ніжний і гармонійний шлейф Givenchy Dahlia Divin розкривається багатими і теплими акордами сандалового дерева, спокусливими акцентами листя пачулі в ніжному обрамленні чуттєвого ветівера.
Парфумерія Givenchy – це символ елегантності і чаруючого шарму, що втілює аристократичний неповторний та індивідуальний стиль своєї щасливої ​​власниці. Об’єм: 30мл, 50мл та 75мл.