• Головна  /
  • Інтерв'ю   /
  • Сергій Чірік: “Український ринок стилю, іміджу та краси – це велика перспектива!”
Сергій Чірік: “Український ринок стилю, іміджу та краси – це велика перспектива!” Sergiy Chirik Full view

Сергій Чірік: “Український ринок стилю, іміджу та краси – це велика перспектива!”

Сергій ЧірікСьогодні ми поспілкуємося з відомим українським перукарем-стилістом Сергієм Чіріком на тему вітчизняної індустрії краси. Дізнаємося про перспективи та нові віяння у моді на зачіски в новому році з вуст професіонала у своїй галузі. Адже, проглянувши роботи Сергія, відчувши святкову, привітну атмосферу у його салоні, можна без перебільшення сказати, що для нього перукарська справа – це не просто хобі, а сенс життя!

Розкажіть, як Ви прийшли в цю професію?

Сергій: Можна сказати, випадково. В певний час змін в моєму житті випала можливість поїхати в столицю на навчання. Слово «столиця» було ключовим, але вийшло так, що і навчання , а згодом і фах, почало приносити задоволення. Так я і став перукарем.

Чи завжди хотілося стати стилістом і перукарем в одному флаконі?

Сергій: Слово «стиліст» має широкий спектр застосування і розуміння. В класичному розумінні – це людина, яка створює цілісний образ. Як правило, за допомогою або участі інших людей. Також існують певні стилі зачісок.Саме над цим я і працюю. Стиліст-перукар – це не два в одному. Це людина, яка підбирає таку зачіску клієнту, яка б гармонійно поєднувалася з його стилем вцілому.

Що для Вас краса?

Сергій: Це гармонія душевного і тілесного.

У Вашій професії є люди, якими ви захоплюєтеся?

Сергій: Безперечно. Це метр, законодавець перукарської індустрії, великий Відал Сессун, це Патрік Камерон, Френк Прово та інші. Це люди, які міняли цей світ на краще. Із вітчизняних перукарів поважаю і захоплююсь Володимиром Тарасюком, з яким я співпрацюю і досить тісно товаришую.

Як Ви оцінюєте український ринок стилю, іміджу та краси? Чи легко розвиватися в цій галузі у нас?

Сергій: Український ринок – це велика перспектива. Нашій нації, на відміну від більшості європейських, притаманний догляд за своєю зовнішністю. У нас величезний потенціал. Потрібно дуже багато чого змінити і йти в ногу з часом, бо совдепії у нас, на жаль, ще дуже багато лишилось.

Якщо до Вас звернувся клієнт і хоче якусь не дуже пасуючу, на Вашу думку, для нього стрижку, візьметеся Ви за неї чи запропонуйте клієнтові свій варіант?

Сергій: Головне – знайти спільну мову з клієнтом, обговорити побажання . Більшість моїх клієнтів приходять, сідають в крісло і, як то кажуть, віддаються в руки професіонала, так як впевнені, що все буде добре і без неприємних сюрпризів.

У Вас дуже багато нагород у різних конкурсах. Але завжди є найдорожча, можна сказати, безцінна, що дісталася величезною працею. У вас є така нагорода?

Сергій: Так . Це відданість моїх клієнтів і мій колектив.

З якими складнощами Ви стикаєтеся на конкурсах? Як ставитеся до конкуренції?

Сергій: Конкуренція – це суперництво. Я ж просто намагаюсь якісно виконувати свою роботу і вчити цього інших.

А можете Ви побути провісником і передбачити (а може, Ви знаєте точно), які тенденції будуть у новому році у вашій сфері?

Сергій: До кардинальних змін я себе не готую. Все йде по спіралі. В нашій сфері теж. Думаю знову стануть актуальними строгі геометричні форми у чоловіків. Що ж стосується жіночих зачісок – то, гадаю, повернуться яскраві насичені кольори волосся і певна фріковість в образах.

У чому, на ваш погляд, головна помилка українських дівчат у догляді за собою?

Сергій: Це або відсутність догляду, або навпаки – перебір (тоді, коли це доглядом вже не назвеш). Найкраще – це гармонія, охайність та природна доглянутість.

А свої особисті табу у вас є? Наприклад, Ви ніколи не поголитеся налисо і т.д.?

Сергій: Налисо точно не планую голитися, а на рахунок всього іншого – життя покаже. Зарікатись від чогось не варто.

Ви не могли б розкрити декілька секретів чудового зовнішнього вигляду? Як виглядати завжди на всі 100%?

Сергій: Гармонійно поєднувати внутрішнє і зовнішнє, бути самим собою. Такі люди випромінюють тепло і завжди виглядають на всі сто.

Які у вас плани на майбутній рік? Нові салони, нові нагороди і перемоги?

Сергій: Життя покаже. В будь – якому випадку – тільки вперед!

Що ж, дякуємо Сергію Чіріку за приємну бесіду та бажаємо невичерпного натхнення, нових перемог, особистих та професійних, а Hair Style Studio “Sergiy Chirik” – успіхів та процвітання!