Дюна

Ми знаходимось ТЦ “Гранд Волинь” 1 поверх.

Сьогодні «Дюна – Веста» – єдина українська фабрика c абсолютно повним спектром панчішно-шкарпеткового асортименту: від немовлят до дорослих, на будь-який смак, колір, розмір, сезон, гаманець. Такі вироби потребують особливо ретельного підбору і обробки сировини, тому підприємство перебуває в постійному пошуку нових технологій і нових видів сировини.

Велика частина бавовни, який використовується на підприємстві – це бавовна індійського та єгипетського виробництва.

За рівнем технічного обладнання ТОВ «Дюна – Веста» є лідером в Україні. На сьогоднішній день оновлено весь парк обладнання. Підприємство оснащене сучасним італійським, Чехії, Японії. ( ” Busi Giovanni ”, ” Lonati ”, ” Uniplet ”, ” Nagata seiki ” 2007-2012р. Виготовлення).

Підприємство працює у відповідності зі стандартами ГОСТ 2056-92, ГОСТ 8541-84, ГОСТ 18400-82, а також має ліцензію на використання знака Lycra, та ліцензію «Sanitized» на використання антибактеріальних і протигрибкових препаратів. Підприємство має сертифікати відповідності та гігієнічні висновки, необхідні для роботи на українському і зарубіжних ринках. ТОВ «Дюна – Веста» отримала сертифікат Oeko-Tex ® Standard 100 – це додаткове підтвердження якості панчішно-шкарпеткових виробів і їх безпеки для здоров’я. На підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці, технологи, проектувальники, які ретельно вивчають тенденції розвитку ринку, розробляють і впроваджують нові технології, створюють нові колекції з використанням нових видів сировини.IMG_2461