Anex-tour

Ми знаходимось на Волі 42, ТЦ “Гранд Волинь” на першому поверсі по ліву сторону.

Ми працюємо: ПН-ПТ 10:00-19:00, СБ-10:00-16:00. Неділя вихідний.

 Наші контакти: 093 659 9795

Про компанію

Хто ми?

Вас вітає компанія ANEX TOUR в Україні – лідер по організації відпочинку на курортах Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Андорри, Тунісу, Греції, Таїланду, Домініканської республіки, Шрі – Ланки. У 2017 році нам виповнилося 12 років. Сьогодні в Україні успішно працює 6 офісів ANEX TOUR. Авіарейси на всі курорти Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Тунісу ми виконуємо з практично всіх міст-мільйонників.

Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо відпочинок від економ класу до елітного VIP рівня в усіх напрямках. Найширший асортимент нашої готельної бази та видів відпочинку постійно оновлюється, а якість сервісу поліпшується.

Щороку ANEX TOUR впроваджує в свою роботу нові технології туризму. Нововведення дозволяють економити час, сили і гроші не тільки собі, а й нашим партнерам – агентствам. Наш сайт це справжній помічник для турагентів, так, кількість вільних місць на рейсах, опис готелів, новинки, акції, пропозиції, новини, курси валют, навчальні програми, і багато іншого можна оперативно відстежувати на www.anextour.com.ua. Система бронювання турів он-лайн дозволяє буквально за хвилину забронювати необхідний тур, всього лише заповнивши просту форму, а потім відстежувати стан заявки.

У будь-якій країні відпочинку наших туристів зустрічають гіди, які закінчили вищі навчальні заклади туристичного профілю. Всі вони – відмінні професіонали своєї справи і займаються організацією відпочинку та екскурсій кожного туриста індивідуально. З кожним роком поповнюється список проведених екскурсій. Всі наші трансфери здійснюються на комфортабельних фірмових автобусах. Дванадцятирічний досвід роботи на туристичному ринку, професіоналізм співробітників ANEX TOUR, надійність Партнерів, широкий вибір готелів, високий сервіс і воістину східне гостинність до Ваших послуг.

Чому ми?

За 12 років роботи на туристичному ринку ми домоглися успіху, визнання і довіри наших партнерів і туристів. Сьогодні ANEX TOUR є лідером туристичного ринку України. Кількість наших авіарейсів і, відповідно, потік туристів збільшуються з кожним сезоном. Для нас важливо не просто забезпечити туристів хорошим відпочинком. Кращий показник добре зробленої роботи – якщо турист запланував свій наступний відпочинок разом з ANEX TOUR.

IMG_2468